亚洲无砖砖专区网站有-猫咪vip破解版无限次数蓝-色巨人黑科技app导航
首页 > 手机游戏 > 经营策略

软件简介

Osmanlı'nın Onuru - İlk Türkiye İçin

Osmanlı'nın Onuru'nda, gerçek oyuncu rakiplere karşı tamamen yeni MOBA2.0 gövde gösterisinde arkadaşlarına katıl! Favori kahramanlarını seç ve silah arkadaşlarınla mükemmel takımı kur! Sıralama, odunculuk, hızlı kule dikme, takım savaşları, PC MOBA'nın tüm eğlencesi ve aksiyon oyunları avucunun içinde! E-spor ruhunu besle!

1. Kişiselleştirilebilir Görüntü
Kaynakları istediğin gibi harcayarak kişiselleştirilmiş görüntünü ve yeteneklerinin özel görsel efektlerini oluştur.

2. Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşları
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Klasik MOBA haritalarının tamamen yeniden oluşturulmuş sürümleri. Topyekün 5v5, insan vs insan savaşları. Gerçek MOBA2.0 oynama tarzının efsane dönüşü. Teslim olma, heyecanlı son kan moduyla değiştirilerek e-spor ruhu açığa çıkarıldı: İnatçılık ve Asla Pes Etmeme.

3. Takım Çalışması ve Stratejiyle Kazan
Hasarı bloke et, düşmanı kontrol et ve takım arkadaşlarını iyileştir! Tank, Büyücü, Sniper, Suikastçı, Destek vb. seçimini yaparak takımını kur ve MVP ile eşleş! Yeni kahramanlar sürekli yayınlanır!

4. Adil Dövüşler, Takımını Zafere Götür
Klasik MOBA'lar gibi, kahraman eğitimi yoktur veya duruma para ödemezsin. Bu rekabetçi oynama tarzındaki adil ve dengeli platformda kazanan ve kaybedenler yetenek ve becerilere göre belirlenir. Kazanmak için Oyna, Para Ödeme.

5. Kontroller Basittir, Kolay Öğrenilir
Soldaki sanal joystick ve sağdaki yetenek tuşlarıyla, öğrenmek için tek gereken 2 parmağındır! Otomatik kilit ve hedef değiştirme ile gönlünün istediğine son vuruşu yapabilirsin. Asla ısgalama! Ayrıca kullanışlı dokunarak kuşanma sistemi savaşın heyecanına odaklanmanı sağlar!

6. Akıllı Çevrimdışı AI Desteği ve Gerçek Zamanlı Oyuncu Değişiminde Kontrol
Çoğu MOBA’larda, bağlantının kopması takımını ortada bırakmak anlamına gelir, fakat Osmanlı Onuru güçlü bir yeniden bağlama sistemine sahiptir. Eğer bağlantıdan koparsan, saniyeler içinde savaşa dönebilirsin. Ayrıca çevrimdışıysan karakterini başka oyuncular veya AI yönetir, 5v4 durumu engellenir.

Bize ulaşın: facebook.comOsman.MOBA

 Osmanlı'nın Onuru - İlk Türkiye İçin appcom.moglo.moba?from=spi-desc

展开全部内容

软件截图

推荐文章

最新文章